Plaukų Laminavimas "INK Works",,Jūsų plaukai tokie pat unikalūs kaip ir Jūs. Leiskite jiems pajusti didžiausią rūpestį ir kokybę su laminatu. Tai tarsi Jūsų plaukų kelionė į blizgesio ir prabangos pasaulį...'' (Jurijus L.)

Kas yra plaukų laminavimas?

Laminavimas – tai išorinis plauko padengimas, kurio dėka plaukai tampa storesni, blizgantys ir lygūs. Paul Mitchell plaukų laminavimo priemonė yra pagaminta iš natūralių medžiagų ir be jokio silikono. Pagrindinę priemonės dalį sudaro kviečių proteinas. Proteinas yra statybinė plaukų medžiaga, ji yra būtina, kad plaukai atrodytų stiprūs, sveiki ir žvilgantys.

Ar tai nekenkia plaukams?

Tai ne tik kad nekenksminga, bet ir labai naudinga plaukui procedūra. Šio produkto sudėtyje naudojamas bespalvis plauko dažiklis, kurio pagrindas – natūralūs ingridientai, neturintys savo sudėtyje amoniako ir peroksido. PAUL MITCHELL INK WORKS CLEAR laminavimo priemonės sudėties pagrindas yra hidralizuotas kviečių proteinas, kuris turi antioksidacinį poveikį- drėkina ir maitina plaukus, giliai įsiskverbia į plauko vidų, stangrindama jį. Romos ramunėlių šimtalapio ir kitų žolių fitoekstraktai turi priešuždegiminį poveikį ir turi įtakos plauko augimui. Ši priemonė yra bespalvė, tiršta, bekvapė, ji nesukelia alergijos ir joje nėra jokių konservantų. Ši priemonė padengia visą plauką, tačiau jo nesulipdo. Taip pat padengia visus plauko struktūros nelygumus, tuo apsaugodama nuo tolesnio plauko pažeidimo. Galų gale plaukai tampa elastingi ir lygūs. Padidėja ir plaukų apimtis net 10%. Taip pat ši priemonė apsaugo nuo plaukų elektrinimosi ir terminio poveikio.

Ar nekenkia ši priemonė, patekusi ant galvos odos?

Kirpėjai jau seniai turėjo svajonę per vieną procedūrą kardinaliai pakeisti plauko kokybę. Ši svajonė tapo realybe šios priemonės dėka. Chemikai sugebėjo sukurti orui pralaidų plauko padengimo sluoksnį, kurio sudėtyje nėra silikono.

Kaip dažnai galima atlikti šią procedūrą?

Geriausiai kartoti šią procedūrą kas 3 savaites. Galima ir dažniau, bet nėra prasmės. Nors ir dažniau kartosite šią procedūrą, tačiau plauko diametras nepadidės daugiau kaip 10%. Priežasčių, dėl kurių šios procedūros negalima atlikti, praktiškai nėra. Ši procedūra nerekomenduojama storiems iš prigimties plaukams.

Ar padės laminavimas skylinėjantiems plaukų galiukams?

Plaukų galiukai skylinėja dėl to, kai trūksta drėgmės ir maistingų medžiagų. Tai turi įtakos išorinis poveikis ir sveikatos problemos. Jei prieš laminavimą uždėsime drėkinančią SUPER – CHARGED MOISTURIZER arba maitinančią SUPER STRONG TREATMENT kaukę, tai aprūpinsime plaukus ilgam laikui maistingomis medžiagomis.

Ar galima laminavimą atlikti po cheminio šukavimo?

Reikia. Kadangi po cheminio sušukavimo plaukai netenka elastingumo ir blizgesio. Yra tik vienas ,,NE“ , jeigu plaukai ,,sudėti‘‘ silpnom garbanėlėm, tuomet plaukai gali prarasti formą. Tačiau pabandyti galima: neigiamas poveikis išliks ne ilgiau kaip tris savaites.

Ar laminuotus plaukus reikia papildomai prižiūrėti?

Jeigu jūs naudojate kaukes ar plaukų kondicionierius, nepakenks. Tačiau kitas priemones, pvz. šampūną – šveitiklį reikia naudoti prieš laminavimą.

Kodėl plaukų laminuoti negalima namuose?

Šią procedūrą gali atlikti tik specialistas, kadangi prieš procedūrą jie diagnozuoja plauko kokybę ir individualiai parenka produktus, išsaugojančius plauko drėgmės balansą. Tik tokiu atveju laminavimas suteiks stulbinantį sveikų plaukų vaizdą. Į tokius sveikus ir žvilgančius plaukus atsisuks ne vienas praeivis.

YURY meistrai maloniai laukia Jūsų apsilankymo salone, kur galėsite palepinti savo plaukus ir pasidaryti plaukų laminavimo procedūrą. Pažadame, kad liksite maloniai nustebinti ir iš salono išeisite su žvilgančiais ir puikiai atrodančiais plaukais!

Kainos:
Trumpi plaukai - 45 Lt
Vidutiniai plaukai - 60 Lt
Ilgi plaukai - 80 Lt

Labai Ilgi
plaukai - 110 Lt

Džiugi naujiena! JYURY® Salone šiai procedūrai Jūs galite įsigyti bilietą savo draugui ar brangiam žmogui, kuris nuskraidins laminavimo procedūrai į blizgesio ir prabangos pasaulį.
✈YURY® Airlines; suteikite savo plaukams atostogas