Ilgalaikis plaukų cheminis tiesinimas "Straight & Shiny"

,,Turi svajonę, leisk jai išsipildyti - turėk tiesius lyg šilkas plaukus.'' (Jurijus Levčenkovas)

YURY® salono komanda sukaupusi didžiausią patirtį Lietuvoje, atlikusi profesionalų ilgalaikį cheminį plaukų tiesinimą. Ši procedūra tampa vis populiaresnė ir vis daugiau atsiranda norinčiųjų įgyvendinti savo svajonę – turėti sveikus ir tiesius plaukus.
Salone dirbanti Renata Sinickaja yra "STRAIGHT & SHINY" plaukų tiesinimo technologė, kuri tobulai atlieka šią procedūrą: plaukai tampa švelnūs, artodo nepakartojamai, o svarbiausia – efektas išlieka nuo šešių mėnesių iki dviejų metų. Ilgalaikis plaukų cheminis tiesinimas nepažeidžia ir negadina plauko struktūros, o suteikia jiems švelnumo ir glotnumo.
Ilgalaikio cheminio plaukų tiesinimo procedūra trunka nuo 3 iki 6 valandų, tačiau rezultatas Jus džiugins nuo pusės iki dviejų metų.

Išsamios ir individualios konsultacijos teiraukitės YURY® Salono meistrų.

Ilgalaikis cheminis plaukų tiesinimas "STRAIGHT & SHINY"

Progresas, vedantis pirmyn!

Lygūs lyg šilkas plaukai.
"STRAIGHT & SHINY" - tai ypatinga permanentinio plaukų tiesinimo sistema, kuri net pačius nepaklusniausius plaukus paverčia lygiais, neįtikėtinai švelniais ir spindinčiais.

Ši procedūra tinka beveik visų tipų ir struktūrų plaukams. Formulė gali būti pritaikoma net ir labai atspariems ar pažeistiems plaukams, kurie įgaus sveikų, žvilgančių plaukų išvaizdą ir energiją.

Specialios "STRAIGHT & SHINY" procedūros metu išlyginamas plauko paviršius ir patobulinama jo struktūra - lengva plaukų priežiūra, lankstumas ir sveika išvaizda garantuota!

"STRAIGHT & SHINY" - Ilgalaikis švelnių, tiesių, šilkinių ir ypatingai žvilgančių plaukų efektas.


Laimingos klientės laiškas, kuri "išgyveno" ilgalaikį plaukų tiesinimą. Tikimės, kad perskaičius jį, Jūsų apsiprendimas bus lengvesnis.

Tikra istorija apie Vilmos svajonę

Kaip viskas prasidėjo?
Turbūt daug kam kyla klausimas kodėl žmonės, kurie turi garbanotus plaukus visada nori tiesių, į šį klausimą niekada neradau atsakymo, nes ir aš, kaip buvusi garbanotų plaukų turėtoja, žinoma, apie tai svajojau ilgą laiką. Pirmiausia buvo taip: pirmasis apsilankymas pas Jurijų buvo žiemą. Iš salono išėjau gerokai pasikeitus, patenkinta, bet gerokai sujaukta galva – įmano vargšę galvelę, kai užsiminiau jog svajoju apie tiesius plaukus, Jurijus „įmetė“ mintį, kuri manęs neapleido gerus pusę metų. Žodžiu, per tą netrumpą laiką spėjau pasidomėti apie įvairiausius būdus, kuriais galima „sutvarkyt“ mano „gražiąsias“ garbanas. Jau bebaigiant tai išganingai minčiai išgaruoti iš galvos sulaukiau Jurijaus skambučio. Turbūt nereikia didelės fantazijos, kad įsivaizduotum mano reakciją ☺ tai gi, aš labai susijaudinus,kad pagaliau išsipildys mano svajonė, su drauge nukeliavau į pirmąją mano plaukų peržiūrą ir gavau neigiamą atsakymą, nes plaukuose žėrėjo balintos sruogos. Tos sruogos, kurios jau buvo nelabai gyvos turėjo man nukristi... Bet nieko nėra nepataisomo, kai patenki į geras rankas.
Kaip viskas vyko?
Po ilgoko sėdėjimo kėdėje, baimės, kad galiu netekti didžiosios dalies (o gal net ir visų) plaukų, nes gi daugybę šiurpių istorijų esam girdėję, kaip nuslenka plaukai nuo paprasčiausių dažų, o čia man pasakė, kad tos sruogos turėtų tikrai iškristi, žiūrėjau į save ir negalėjau patikėti, kad tai ką matau dabar bus ilgam. Neįsivaizdavau ką reiškia nebijoti sušlapti po lietum, net ir paprasčiausias drėgnas oras sugarbanodavo mano taip sunkiai ištiesintus žnyplėmis plaukus. Pirmą kartą po procedūros, išsitrinkus plaukus laukiau kada jie pradės banguotis, bet po ilgo spoksojimo į veidrodi garbanų nesulaukiau. Super!
Kaip jaučiuosi dabar?
Vienas žodis - PUIKIAI! Mano plaukai dabar tiesūs, blizgantys, lengvi. Jiems dabar sugaištu žymiai mažiau laiko – man nereikia valandų valandas vargti su tiesinimo žnyplėmis, dabar aš tiesiog plaunu ir einu, ir atrodau puikiai. Po šios procedūros aš džiaugiuosi ne vien dėl tiesių plaukų, jie dabar yra žymiai sveikesni. Jei prieš tai bijojau, kad galiu netekti plaukų, tai dabar galiu tik džiaugtis, kad nei vienas plaukelis nenukrito nuo mano galvos, o tik pasidarė stipresnis ir sveikesnis.
Pabaigai.
Jei turi svajonę, turėk drąsos ją įgyvendint, tik sau į pagalbą kvieskis gerus specialistus, tokius rasi salone YURY. Čia dirba meistrai puikiai išmanantys savo darbą. Jų rankose plaukai tikrai atgyja ☺


 

Kaip atsirado "STRAIGHT & SHINY" sistema?

Japonijos ir Vokiečių mokslininkų komandos ilgų tyrimų ir testavimo 10-yje pasaulio šalių rezultatas- intelektuali plaukų tiesinimo sistema, tuo pačiu išlyginanti ir plaukų struktūrą.

Plaukų tiesinimas ir struktūros balansavimas vienu metu.
Patikimas, efektyvus plaukų tiesinimas ir struktūros balansavimas.
Išsamūs tyrimai ir bandymai dešimtyje pasaulio šalių.
"STRAIGHT & SHINY" sistema  - ilgalaikis efektas - tiesūs plaukai.

Unikali plaukų tiesinimo ir struktūros balansavimo sistema

"STRAIGHT & SHINY" procedūros rezultatai:
Tiesūs plaukai - ilgam laikui (minimum 3mėn, vidutiniškai 6-9 mėn, ilgai 24mėn.). Šilko pojūtis. Lygūs plaukai. Išskirtinis plaukų žvilgesys.
Įspėkite meistrą, jei:

Kada nors pastebėta alerginė reakcija;
Plaukai buvo tiesinti anksčiau;
Plaukai buvo dažyti chna.
Tiesinimas nerekomenduojamas, jeigu:
Plaukai buvo ne kartą apdoroti cheminėmis procedūromis;
Plaukai labai trapūs, lūžinėjantys ar ploni.

Kaina:
trumpi plaukai - 300 Lt.
vidutiniai plaukai - 500 Lt.
ilgi plaukai - 700 Lt.
labai ilgi plaukai - 900 Lt.